SM Kaksoistrap 20.9.2020

Tulokset

PDF-tiedostoHenkilökohtainen kilpailu (19 kB)
Lopputulokset
PDF-tiedostoJoukkuekilpailu (15 kB)
Lopputulos

Aikataulu ja eräluettelo

PDF-tiedostoSM Kaksoistrap 2020 eräluettelo.pdf (11 kB)
Eräluettelo
PDF-tiedostoSM Kaksoistrap 2020 aikataulu.pdf (42 kB)
Aikataulu

 

 

Kilpailun ohjelma:

Kaikki kilpailijat ampuvat 150 kiekkoa, ei erillistä finaalia

Kilpailu alkaa klo 10.01

Sarjat:

LV1, LV2, LV3

M, M20

N, N20, N50

Y15, Y17, Y50, Y60, Y70,Y75, Y80

Joukkue: Y, N,Y20, Y50, Y70

 

Kilpailumaksut:

Kilpailumaksu 60 euroa

Joukkuemaksu 30 euroa

jälki-ilmoittautumismaksu + 5 euroa

maksut maksetaan kilpailupaikalla, käteisellä tai pankkikortilla

Kilpailupaikka:

Salolan ampumarata

Ilmoittautuminen:

sunnuntaihin 13.9.2020 kello 20.00 mennessä, alla olevalla lomakkeella

Viralliset harjoitukset:

perjantaina  18.9.2020 kello 12-18

Kilpailunjohtaja:

Pasi Saarinen

Tekninen asiantuntija:

Heikki Keskitalo

 

 

 

 

 Ilmoittautuneet

 

SukunimiEtunimiSarjaSeura lyhenne
Saarinen Pasi LV1 OSU 
Pylkkänen Satu OSU 
Ojala Ari Y60 PMS 
JulinPiaNSSG
Hyypiä Jouni LV1 K-Sha 
ManninenJuhaniY60SaSA
Veromaa Mopsi SSG 
LettojärviJoukoY50OSU
AhlrothRaimoY80LoA
RoslundChristianMSSG
HonkaharjuMattiY70RMY
PusilaSatuN50LAS
MaunulaMarjaN50OSU
BisterMikaMK-64
BisterHarriY60K-64
RantakaulioJuhaLV1K-SHa
Rämö Jari Y60PHC 
Salmi MarikaNOSU
NiemeläTimoMKuKu
VarisAimoY75ViitA
SavolainenRitvaN50K-Sha
NissiläTimoY50RMY
TuhkanenJukka-PekkaY60MKMS
TakalaJukkaY50SSG
JokiniemiRaimoY70LoA
TanhuanpääPasiY50LAS
Argillander Reijo Y70 ViitA 
Ruusunen  Elias Y15 OSU 
Ruusunen Samuel Y15 OSU 
Ruusunen Simo OSU 
PyhäläJoonas P-HA 
HyypiäAriY50K-Sha
TeiniMarttiY80ESF
Kaukinen Risto Y70 KMY 
Tupola Matti Y60 LoA 
Lappeteläinen Tauno Y75 HyMa 
Silovaara Juha Y60 KMY 
Valtonen TimoY60MKMS
TörnroosSeppoY60LAS
Parantainen Heikki Y75 SSG 
Majanen Rainer Y50 MKMS 
Sarenius Joni Y75 MKMS 
Pennanen Ville Y17 HeiA 
Keskitalo Heikki Y70 LAS 
HietarantaMarkkuY75KMY
Aalto Harri Y70 KMY 
Aalto Kari Y60 KMY 
StigellAriY50LoA
UkkonenTapioY70MKMS
TammelaAriY50K-Sha
TulokasJanneY50SSG
VikströmMarkkuY70MKMS
HoppuTuomasM20VesA
Hoppu Kaarlo Y17 P-HA 
Ylikangas Mauno Y50 KannA